نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: حضوری شدن دانشگاه

2286
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    10

حضوری شدن دانشگاه

سلام
    من دانشجوی ترم سوم رشته ی فیزیک ورودی 99 توی یک دانشگاه دولتی هستم . از همون اول که وراد دانشگاه شدم دانشگاه مجازی بود و متاسفانه منم به دلیل اشتباهی که توی انتخاب رشته ام کردم متوجه شدم که چقدر از رشته ی تحصیلیم بدم میاد . طی این دوسال همه اش با تقلب درسارو پاس کردم اونم درسایی که پیش نیاز درسای ترمای بعد هستن ... حتی گاها با همکلاسیا پول دادیم که کسی سوالارو برامون حل کنه ... الان خیلی پشیمونم از کاری که کردیم و واقعا تو این دو سال درس نخوندم اصلا و معلوماتم در حد یه دانش آموز دبیرستانی یا کمتره حتی ...
    الان نگرانم اگر دانشگاه ها حضوری بشه چه طور این حجم از درسای نخونده و عقب موندگی هارو باید جبران کنم؟ خیلی استرس دارم که بیفتم...لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : حضوری شدن دانشگاه

به نام خدا

سلام
    اصلا نیازی نیست به خودتون استرس وارد کنید
    این مسئله هم راه حل های خودش رو داره
    برای مثال شما میتونید برید دانشگاه و درخواست مرخصی تحصیلی بدید و این ترم و تابستون رو وقت بزارید برای جبران درس هایی که عقب موندید
    یا اینکه اگه فکر نمی کنید به مرخصی نیاز باشه این ترم رو واحد های کمی بردارید و در کنارش خودتون رو در درس هایی که ضعیف هستید تقویت کنید
    (البته پیشنهاد اصلی شخص من (از روی تجربه) اینه که حتما با یه مشاور تحصیلی صحبت کنید (مشاور خیلی مهمه... فکر میکنم خود دانشگاهتون هم باید داشته باشه) و شرایط درسی و علایقتون رو بهش بگید و اگر هم شما و هم مشاور صلاح دیدید تغییر رشته بدید)
    و برای اینکه از سردرگمی دربیاید بهتره وضعیت رو برای خودتون روشن کنید...سه ترم زمانی نیست که نشه جبرانش کرد حتما میشه ولی با تلاش...یه کاغذ بردارید و درس هایی که میدونید داخلش ضعیف هستید یا تقلب کردید و میدونید که پیش نیاز درس های جدیدن رو بنویسید داخلش که بدونید دقیقا دنبال یادگیری چه چیز هایی هستید (بعدش حتی می تونید از سخت به آسون بهشون رتبه بدید و آسون ها رو خودتون بخونید و برای سخت ها از دیگران یا آموزشگاه ها یا جزوه ها و سی دی های آموزشی کمک بگیرید...اگه هم خودتون میتونید همشون رو به تنهایی بخونید که چه بهتر)....اینطوری میبینید که بخش زیادی از استرستون برطرف میشه و میدونید که می خواهید چیکار کنید
    امیدوارم موفق باشید
    یا علی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : حضوری شدن دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیحه رضایی نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم سوم رشته ی فیزیک ورودی 99 توی یک دانشگاه دولتی هستم . از همون اول که وراد دانشگاه شدم دانشگاه مجازی بود و متاسفانه منم به دلیل اشتباهی که توی انتخاب رشته ام کردم متوجه شدم که چقدر از رشته ی تحصیلیم بدم میاد . طی این دوسال همه اش با تقلب درسارو پاس کردم اونم درسایی که پیش نیاز درسای ترمای بعد هستن ... حتی گاها با همکلاسیا پول دادیم که کسی سوالارو برامون حل کنه ... الان خیلی پشیمونم از کاری که کردیم و واقعا تو این دو سال درس نخوندم اصلا و معلوماتم در حد یه دانش آموز دبیرستانی یا کمتره حتی ...
    الان نگرانم اگر دانشگاه ها حضوری بشه چه طور این حجم از درسای نخونده و عقب موندگی هارو باید جبران کنم؟ خیلی استرس دارم که بیفتم...لطفا راهنمایی کنید
    سلام خانم
    امیدوارم حالتون خوب باشه. برای راهنمایی بهتر، باید اطلاعات بیشتری بدهید. مثلاً رتبه کنکورتان و دانشگاه محل تحصیل تا میزان علاقه‌مندی واستعداد شما روشن شود.
    در کل، اگر کسی تصمیم به ادامه رشته‌اش بگیرد، در طی یکی دو سال به شرایط عادی بر می‌گردد. مهم آن است که شما برای ادامه تحصیل و انتخاب رشته، این بار اشتباه نکنید.
    موفق باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد